Фестиваль LvivMozArt (18-25 серпня)

Львів по праву вважається одним з найбільш музичних міст України, адже саме тут народились та працювали не тільки українські музиканти, але й митці з-за кордону.
Також у цьому місті проживав та творив видатний піаніст, диригент, композитор та син Вольфганга Амадея Моцарта – Франц Ксавер Моцарт.
Саме тут він заснував першу музичну спілку міста, що створило нову європейську традицію виконання класичної музики. Натхнені Моцартом, який свого часу змінював Львів, сьогодні жителі міста вирішили творити нову музичну історію фестивалем LvivMozArt.
Під час фестивалю Ви зможете відвідати концерт-відкриття LvivMozArt, присвячену музиканту виставку у Палаці Потоцьких, Міжнародний форум про діяльність Франца Ксавера Моцарта у Галичині та гала-концерт, який пройде у Львівській Опері.
Також у рамках фестивалю маленькі поціновувачі класики зможуть відвідати “Mozartkids” (інтерактивну музичну програму для дітей) чи поекспериментувати з ритмом, рухом, композицією під час воркшопів.
Крім того, LvivMozArt програма включає створення експериментальних інструментів із вторинної сировини та підручних матеріалів.
Локації фестивалю: Львівська Опера, Палац Потоцьких, площа Музейна, Площа Ринок, Трамвайне Депо та Копальня кави.
Квитки можна придбати за посиланням: https://gastroli.ua/tickets/volphi-ta-nannerl/buy
Більше інформації на сайті http://mozart.lviv.ua