Різдво у Львові!

Різдво у Львові завжди особливе! Цей рік теж не виняток – Ви можете стати частиною дечого дуже незвичайного і, навіть, трохи містичного. Для цього потрібно 7 січня завітати до Шевченківського гаю. Там львів’яни та гості міста зможуть трохи перенестись у часі і дізнатись як саме одне з найбільших свят відзначали на галицьких землях наші предки. Також відвідувачі матимуть змогу долучитись до численних майстер-класів та навчитись робити павуків із соломи, ляльки мотанки, а також спробувати прясти. Крім цього на святі буде повно традиційних смаколиків : кутя з медом, пампушки, узвар. А ще – частування хлібом, що спечений у старовинній печі.
Також на території гаю 7 січня відбудеться фестиваль «Спалах Різдвяної звізди», на якому виступатимуть вертепи, колядуватимуть та презентують великі Різдвяні Звізди, які є символом свята.
А для найменших відвідувачів – відомі мешканці міста читатимуть добрі казки.
Також на Площі Ринок впродовж трьох днів, з 7 по 10 січня, вже традиційно, відбудеться Свято Пампуха. Пампушки на будь-який смак, старовинні рецепти їх приготування та виступи вертепів чекають на Вас!