XI Національне Свято шоколаду

У місті Лева знову відбудеться чергове найсолодше свято країни.
13-15 жовтня вже XI Національне Свято шоколаду збере у культурній столиці України справжніх поціновувачів смачненького, які зможуть скуштувати найрізноманітніші шоколадні вироби. До того ж, кожен гість матиме змогу спробувати оригінальні шоколадні напої, придбати «шоколадні» сувеніри та взяти участь у майстер-класах від кращих шоколатьє.
Традиційно у програмі свята передбачені: шоколадний ярмарок, майстер-класи від професійних шоколатьє та створення шоколадних скульптур для шоколадного міста!
Разом з тим, майстер-класи буде проводити й Львівська свічкова мануфактура, тут кожен зможе власноруч виготовити свою шоколадну свічку. Маленькі відвідувачі свята теж не залишаться без уваги, для них працюватиме «Дитяча шоколадна країна».
Мистецькі шоколадні інсталяції будуть представлені 5-метровим шоколадним млином, велетенською 9-метровою коробкою цукерок, а для малечі на святі гулятиме 3-метровий шоколадний ведмідь.
Ще однією цікавинкою свята буде так званий чемпіонат кондитерів-аматорів «Домашній кондитер». Усіх охочих запрошують спробувати свої сили у приготуванні десерту, який вразить своїм смаком вибагливих журі.
Солодкі емоції та враження Вам гарантовані! Чекаємо у Львові!